Kontakt oss

Ansatte ved NKNETT telefoner

Nesset Kraft Nett

Skal du bygge?

Skal du grave?

Ny nettilknytning?

Felling av tre ved linja

Feilmelding - Vakt

Vilkår for Tilknytning, Nettleie

Leveringsplikt

Kraftleverandører

Måleravlesning

Vår Energi

Innføring av automatiske strømmålere/smartstrøm (AMS)

Nyhetsarkiv
 

 
Streik i energibransjen
 

Nesset Kraft AS
Kråkholmvegen 22
6460 Eidsvåg
Tlf 71 23 16 02
Fax 71 23 16 01
Epost:nett@nessetkraft.no

 

Kontakt oss

Nesset Kraft Nett AS:
www.nessetkraft-nett.no


Sentralbord telefon 71 23 16 02

 
Vakttelefon 71 23 16 00 nett@nessetkraft.no



Daglig leder:

Knut Arne Vike 91 86 29 33 knut.arne@nessetkraft.no
     
Kundeservice nett:

Willy Rød  95 11 10 77  willy@nessetkraft.no
     
Økonomiavdelingen:
Olaf Andre Eide, avd.leder  97 15 02 13 olaf@nessetkraft.no
Magny Svensli 48 00 44 02 magny@nessetkraft.no
Monica Haugen Kalset 90 77 90 91 monica@nessetkraft.no



Driftsavdelingen:

Ny nettilknytning/ombygging/kabelpåvisning

Arnt Vidar Bruseth, Driftsleder
48 99 62 01 arnt@nessetkraft.no

Arild Flåhammer               
Driftsing.
41 46 46 58 arild@nessetkraft.no

Det lokale eltilsyn/ENØK/jordfeil:

Marta Eunice P
95 12 37 76 
marta@nessetkraft.no